Poradnik Gracza MSP

5/5 - (2 votes)

Sprawdź te porady dla gracza MovieStarPlanet!

  • Im więcej masz znajomych, tym szybciej zyskasz sławę!
  • Interakcja ze znajomymi, proszenie o autografy, tworzenie filmów i dzielenie się wyglądem swojego awatara z innymi to inne sposoby na zdobycie Sławy.
  • Nigdy nie podawaj swojego hasła innym użytkownikom lub osobom podającym się za administratorów.

Poznaj sprawdzone sposoby awansu w grze MovieStarPlanet

MovieStarPlanet (MSP) ma kilka wbudowanych sposobów, aby szybko zdobywać kolejne poziomy bez oszukiwania i zakłócania gry. Możesz zapłacić, aby stać się VIP-em, co da ci wykładniczo więcej Sławy – waluta podnosząca poziom gry lub możesz wykonywać działania w grze, takie jak np. granie w gry. Chociaż istnieje wiele sposobów na generowanie sławy, to granie w gry lub uzyskanie statusu VIP to dwa najszybsze i najłatwiejsze sposoby na podniesienie swojego poziomu.

Gra MovieStarPlanet ma kilka kategorii gier, z których każda nagrodzi Cię dużą sławą po zakończeniu:

– „Dress Up”, który prosi o ubranie swojej postaci w określony sposób w ograniczonym czasie. Przebieranie się zależy w dużej mierze od akceptacji innych graczy i zajmuje sporo czasu, aby przynieść rezultaty, więc nie jest to bardzo dobra opcja do budowania Sławy.
– „Szalone karty”, które pozwalają ocenić wygląd innych graczy. Ponieważ zależy to od oceny innych graczy, nie jest to idealne narzędzie do szybkiego budowania Sławy.
– „Quiz”, który zadaje pytania wielokrotnego wyboru. To najlepsza opcja szybkiego zdobywania poziomów; zyskujesz sławę za każdą poprawną odpowiedź, a im dłużej grasz, tym więcej odpowiedzi konsekwentnie znasz.
– „Arcade”, która zawiera zarówno klasyczne gry arkadowe, jak i oryginalne. Choć ogólnie najbardziej dostępne, te gry cieszą się niewielką sławą.
– „Catwalk”, który jest zarezerwowany na poziomie 6 i wyższym. Wybieg nie jest idealny do zdobywania poziomów, ponieważ opiera się na osądach graczy, takich jak Dress Up.
– „Casting”, czyli minigra oparta na odgadywaniu nazwy 3 animacji i klikaniu ich we właściwej kolejności, teraz ta minigra nie działa przez większość czasu, ponieważ Pixi Star nie wyświetla się na ekranie, ale masz 50/50 szansa zobaczenia Pixi Star, jednakże minigra po raz kolejny nie jest zbyt dobrą opcją, aby zdobyć sławę.

Możesz grać też wielokrotnie w ulubioną grę. Jest to strategia znana w grach wideo jako „grindowanie” – powtarzanie akcji, która przynosi ci pieniądze, doświadczenie lub w tym przypadku, sławę. Gdy już przyzwyczaisz się do konkretnej gry, będziesz szybko zdobywać kolejne poziomy!

Kategoria „Quiz” to najlepszy sposób na szybkie zdobycie sławy. To jedyna kategoria gier z dużą ilością Sławy jako nagrodą, która zależy od twoich umiejętności, a nie osądu innego gracza.

Chcesz zostac VIPem? Przejrzyj opcje VIP

Płacenie za członkostwo VIP zapewnia większą sławę, co pomoże ci szybciej awansować niż na zwykłym koncie. Masz trzy poziomy VIP, każdy z opcją tygodniową, miesięczną, trzymiesięczną i roczną. Zasadniczo roczna opcja najprawdopodobniej jest większa niż potrzeba do osiągnięcia maksymalnego poziomu. Twoje opcje VIP są następujące:

-> VIP, który jest standardowym członkostwem VIP. Jeden tydzień kosztuje 4 USD, miesiąc kosztuje 10 USD, trzy miesiące 25 USD, a rok 55 USD. Będziesz miał większą liczbę opcji i interakcji niż standardowe konto, ale nagrody StarCoin i Diamond nie są bardzo wysokie. Dzięki tej opcji będziesz mógł dodać do czterech przyjaciół, obracać kołem nagrody dwa razy dziennie i rozdawać cztery autografy na godzinę.
-> ELITE VIP, który jest kolejnym poziomem. ELITE kosztuje 5 USD za tydzień, 11,99 USD za miesiąc, 29 USD za trzy miesiące i 65 USD za rok. ELITE pozwala dodać do siedmiu przyjaciół, kręcić kołem nagrody trzy razy dziennie i rozdawać 15 autografów na godzinę.
-> STAR VIP, który jest ostatnim poziomem. Tydzień kosztuje 6 USD, miesiąc kosztuje 12,99 USD, trzy miesiące to 32 USD, a rok to 70 USD. Za twoje pieniądze poziom STAR jest najlepszą opcją, ponieważ otrzymujesz wykładniczo więcej nagród przy zakupie członkostwa. STAR pozwala dodać do dziewięciu przyjaciół, zakręcić kołem nagrody cztery razy dziennie i rozdawać 30 autografów na godzinę.

Jeśli unikniesz rocznego członkostwa i trzymasz się trzymiesięcznego okresu, GWIAZDA jest tylko o 7 USD wyższa niż zwykły VIP. To sprawia, że ​​jest to najlepsza równowaga między opłacalnością i nagrodą, ponieważ oprócz dużej szansy na zdobycie Sławy otrzymasz ogromną liczbę diamentów i gwiezdnych monet.

Jak zostać popularną postacią w MovieStarPlanet?

Jeśli grasz w MovieStarPlanet w 2022 roku i marzysz o zdobyciu tam wielkiej popularności, to przeczytaj poniższy poradnik i dowiedz się, jak stać się dobrze znanym w tej grze. Czy bardzo konieczne jest używanie hacka, aby stać się popularną gwiazdą?

Jak zyskać popularność w MovieStarPlanet?

1. Zaoszczędź swoje Gwiezdne Monety (StarCoins). Mając wystarczająco dużo StarCoins’ów, możesz uzyskać świetne ubrania, fajne animacje, niesamowite przedmioty, a może nawet zwierzaka. Zanim zaczniesz oszczędzać zdecyduj, czego chcesz, umieszczając te elementy na liście życzeń. To da ci budżet ile możesz zaoszczędzić i pomoże Ci śledzić swoje cele.

2. Wybierz swój styl. Wybierz swój styl: dziewczęcy, chłopczyca itp. Cokolwiek wybierzesz, trzymaj się tego. Kupuj ubrania, które pasują do Twojego stylu. Posiadanie określonego stylu może pomóc Ci wypromować Cię i uczynić Cię bardziej rozpoznawalnym dla innych graczy. Jeśli jednak nie możesz zdecydować się na jeden konkretny styl, możesz wybrać elementy wszystkich stylów do mieszania i dopasowywania lub możesz ubrać w innym stylu każdego dnia.

3. Spróbuj dopasować styl i kolor swoich ubrań. Nie wybieraj losowych przedmiotów o różnych kolorach i nie składaj ich razem. Jeśli dopasujesz swoje ubrania, będziesz wyglądać o wiele bardziej modnie i wydawać się o wiele bardziej popularna. Jeśli tak będzie, możesz osiągnąć punkt, w którym staniesz się gwiazdą w MSP! Wybierz pasującą odzież, która pasuje do Twojego stylu.

4. Accessorize. Fajny dodatek może stworzyć lub złamać strój, więc używaj go i wybieraj mądrze.

5. Rób prawidłowo włosy. Uzyskaj naturalne kolory włosów, takie jak czerwony, czarny, blond, brudny blond, pomarańczowy itp. Jeśli nie chcesz naturalnego koloru, a zamiast tego chcesz neon lub inny kolor, spraw, aby nienaturalny kolor pasował lub pasował do stroju twojego stylu.

6. Wybierz oczy. Chcesz oczu, których nie było podczas rejestracji? Wybierz Sweet Stuff, Glitter Galore, Pretty Perfect lub Rococo Fantasy. Jeśli pod oczami znajduje się cień do powiek, pozbądź się go, zmieniając kolor na kolor skóry. Możesz zmienić go na kolor skóry, wybierając najbliższy kolor dla swojego moviestar. Nie kupuj Major Manga Fierce, kociej intensywnej urody ani pięknego motyla. To nie pomoże. Ale każdy inny cień do powiek / makijaż bedzie dobry.

7. Wybierz usta. Zdobądź idealne okazy lub inne zamknięte usta, takie jak wiśniowy połysk lub fajny kot. Unikaj przekłuwania, dużych i odważnych kłów lub wszystkich uśmiechów. Staraj się nie rozjaśniać ust bardziej niż skóra.

8. Postaraj się o VIP, tylko konto VIP na rozsądnym poziomie. Nie zdobywaj go na poziomie 1, 2 lub 3. Zdobądź go na poziomie 5+, inaczej sprawi, że będziesz wyglądać głupio. Popularne gwiazdy filmowe są zwykle na poziomach wyższych niż 5+ na swoich głównych kontach i kontach zapasowych. Tak długo, jak uda ci się naprawić swoje główne konta lub kopie zapasowe do poziomu 5+, będziesz gotowy w mgnieniu oka!

9. Twórz wiele filmów. Spróbuj zrobić serię lub dwie, ale unikaj tworzenia zbyt wielu krótkich filmów. Zareklamuj swoje filmy i zachęć innych do obejrzenia, zamieszczając je w swoim statusie. Uczyń je dramatycznymi i zostaw klify dla ciekawszych widzów. Udostępnij swoje filmy znajomym i upewnij się, że Twoi znajomi udostępniają je swoim znajomym! Im więcej osób ogląda twoje filmy i uwielbia twoje artbooki. Sława jest tuż za rogiem. Wkrótce będziesz profesjonalistą Moviestarplanet i zdobędziesz asa!

10. Dołącz do zespołu lub utwórz własny. Bycie kibicem / członkiem zespołu lub właścicielem przyciąga uwagę i więcej przyjaciół w tym samym zespole. Stworzenie własnego klubu to także kolejna możliwość! Wymyśl fantastyczną chwytliwą nazwę klubu i koniecznie powiedz wszystkim o swoim nowym klubie. Od czasu do czasu aktualizuj swój klub, a gwiazdy filmowe będą zainteresowane. Twórz konkursy i prezenty na temat książek o sztuce, ciekawych filmów, uroczego wyglądu i dodaj kreatywności do ściany swojego klubu. Daj członkom klubu samochody, gdy nadejdzie czas wolny. To pokaże, że zależy ci na członkach klubu. Pamiętaj, aby powiadomić każdego członka klubu, aby umieścił inicjały nazwy klubu w aktualizacji ściany statusu.

11. Poświęć czas na swoje projekty. Rób dobre Artbooki. Nie spiesz się i spraw, aby wyglądały naprawdę dobrze dzięki kolorom i dekoracjom. Wypełnij go pomysłami. Twórz dobre filmy i umieść w nich osoby, z którymi chcesz się zaprzyjaźnić. Uzyskaj schludne tła, muzykę i animacje, aby ulepszyć Twoje filmy.

12. Bądź miły i bądź sobą. Nie dokuczaj innym, spraw, że będziesz wyglądać jak bardzo miła, skora osoba do przyjaźni. Staraj się być hojnym, wspierającym, uczciwym i zachęcającym. Stawanie w obronie innych ludzi i fanów sprawi, że ludzie tacy jak ty będą bardziej popularni.

13. Spróbuj osiągnąć wyższy poziom. Zrób to, zdobywając nagrody, rozdając auta, tworząc filmy, stylizacje, artbooki i zachęcając innych do oglądania i kupowania twoich rzeczy.

14. Dotrzyj do innych. Twórz fora i fajne statusy. Zachowaj ostrożność, nie aktualizuj często swojego statusu ani co sekundę, czy minutę, ponieważ denerwuje to ludzi. Wymieniaj wiadomości ze swoją grupą. To sprawi, że będą chcieli być twoimi przyjaciółmi. Ale nigdy nie mów źle o innych ludziach, szczególnie za ich plecami.

Jak widzimy na podstawie opracowanych powyżej punktów, wcale nie musimy używać hack’a do gry MovieStarPlanet, aby zostać graczem, który ma fame. Jednakże z całą pewnością realizacja tych punktów jest bardzo długotrwałym procesem. Dlatego, jeśli nie mamy na tyle dużo czasu, to wtedy warto zaryzykować i pobrać hack do MSP, albo skorzystać z innego booster generatora, który jest online.

Pytania i odpowiedzi na najczęstsze pytania i wątpliwości w grze MovieStarPlanet:

Jak zdobyć lepsze ubrania w MSP?

Aby zdobyć lepsze ubrania, potrzebujesz gwiezdnych monet (starcoins). A zdobycie gwiezdnych monet to niestety jest trudna sprawa. Dlatego fajnie jest umieścić dowolną pozycję na liście życzeń, założyć nowe konto i podarować sobie prezent, gdy osiągniesz poziom 6.

Czy jest jakiś sposób na szybkie zdobycie gwiezdnych monet (starcoins)?

Najłatwiejszym sposobem na zdobycie pieniędzy w grze MovieStarPlanet jest oglądanie filmów. Otrzymujesz od 10 do 25 gwiezdnych monet na film, w zależności od długości.

Jestem już popularny na MSP, ale chcę robić dobre filmy. Jak mogę to zrobić?

Inspiracje znajdziesz w serii filmów innych graczy MSP. Wymyśl dobre imię i fabułę. Wstaw także gwiazdy filmowe wysokiego poziomu i VIPs, ponieważ zapewniają one więcej wyświetleń. Zobacz więcej: Jak zrobić film na stronie: www.MovieStarPlanet.com

Co mam zrobić, jeśli ktoś ciągle chce się ze mną zaprzyjaźnić, mówię „nie”, ale nadal mi wysyła zaproszenia?

Jeśli znowu ci przeszkadza, to po prostu zablokuj ją lub zgłoś ją.

Jakie kolory oczu w MSP są najlepsze?

Możesz użyć szerokiej gamy kolorów! Naturalne oczy są dobre, jeśli chcesz takie, które pasują do wszystkiego.

Chłopcy mnie nie lubią na MSP. Czy to dlatego, że nie jestem popularny?

Nie! Po prostu staraj się wyglądać lepiej, bądź dla nich milszy, komplementuj je, a dodadzą cię!

Jak mogę zdobyć dużo pieniędzy w grze?

Możesz chodzić do pokoi graczy, aby głaskać ich zwierzaki. Możesz grać w gry, wykonywać zadania i pobierać hacki.

Czy można poprawiać ubrania ludzi, aby uzyskać lepsze ubrania?

Dopóki ich nie przekręcisz. Glitch jest w porządku, ale oszustwo jest niezgodne z zasadami MovieStarPlanet.

Jak mogę uzyskać bezpłatny VIP?

Nie możesz odblokować statusu VIP bez płacenia za to.

Czy potrzebujesz chłopaka, aby być popularnym i jak mogę znaleźć?

Nie, ale jeśli chcesz, znajdź kogoś samotnego i staraj się unikać facetów, którzy właśnie z kimś zerwali.

Jak zdobyć nowy strój, gdy nie mam pieniędzy

Umieść je na swojej liście życzeń i miej nadzieję, że ktoś je dla ciebie wkrótce kupi.

Moja siostra chce przestać prosić przyjaciół, ale jest zbyt uprzejma, by odmówić. Co powinna zrobić?

Powiedz jej, żeby usunęła kilku i przeprosiła. „Przepraszam, miałem zbyt wielu przyjaciół, więc musiałem cię usunąć. Ale nadal możemy rozmawiać”.

Jak poprosić o prezenty bez blokowania mnie przez innych?

Powiedz „Czy to w porządku, jeśli dam prezent? Zawsze możesz mi go zwrócić, jeśli chcesz :)”.

Pytanie: Jak awansować z poziomu 5 na 6, aby dawać prezenty?

Oglądaj filmy, dawaj i zdobywaj autografy, wykonuj wszystkie czynności, które Ci pozostały.

Pytanie: Jak awansować na wyższy poziom, np. Poziom 10 i wyższy?

Twórz krótkie filmy z co najmniej trzema scenami i szukaj siebie lub innych osób.

Ile sławy potrzebuję, aby przejść poziomy 13 i 14?

Aby osiągnąć poziom 13, potrzebujesz 186.780 Sławy. Aby osiągnąć poziom 14, potrzebujesz 266 356 Sławy.

Czy usterka działa, jeśli ktoś jest na poziomie 16 (numer 7)?

Nie, nie ma. Poziom 16 to bardzo wysoki i trudny poziom, na który można się dostać, a usterka działa tylko na poziomie 6 i niższych.

Jak zdobyć poziom 30?

W zależności od poziomu osiągnięcie celu może zająć więcej czasu. Możesz wypróbować zadania, sztuczkę lokalizacyjną, grać w gry, oglądać filmy, wydać koło, poprosić znajomych o autografy, rozdawać autografy i v.i.p. awansować szybciej.

Jak zrobić usterkę sławy?

Nie ma usterki sławy, ale możesz pobrać proxy Charlesa. Charles proxy da ci sławę, ale pamiętaj, że MSP może cię zablokować na kilka dni i godzin. Jeśli nie chcesz zostać zablokowany, użyj kopii zapasowej lub załóż nowe konto.

Jak zdobyć tonę gwiezdnych monet w MSP?

Kup VIP, poproś o pozdrowienia (nie pytaj zbyt wiele razy, tylko raz dla każdej osoby) i oszczędzaj swoje monety.

Czy otrzymam podwójną sławę, jeśli otrzymam premię do sławy?

Tak! Na przykład, jeśli miałeś 150 sławy w swojej skarbonce, a następnie otworzyłeś ją, gdy byłeś na wzmacniaczu sławy, zyskałbyś 300 sławy.

Jak zdobyć rzadkie przedmioty?

Możesz zdobyć rzadkie przedmioty tylko wtedy, gdy ktoś ci je podaruje lub kupisz je w rzadkim tygodniu, który przychodzi tylko raz w roku. Dzień rzadkiego tygodnia zmienia się co roku.

Jak mogę przejść na wyższy poziom, jeśli korzystam z aplikacji?

Zdobywaj autografy i publikuj zdjęcia, szczególnie śmieszne, które nie są nieodpowiednie i do których ludzie mogą się odnosić. Ci zwykle docierają do TOPU, dzięki czemu zyskujesz dużą sławę. Bądź naprawdę miły, aby ludzie lubili twoje statusy, pokój itp. Możesz nadal awansować, ale nie będziesz w stanie nic zrobić z filmami.

Jak mogę odświeżyć rzeczy?

Aby odświeżyć rzeczy, wystarczy kliknąć małą okrągłą strzałkę obok prawej i lewej strzałki w miejscu paska wyszukiwania!

Nie mam konta YouTube, więc nie mogę robić filmów, co mam robić?

Nie potrzebujesz konta YouTube, aby zrobić film. Możesz to zrobić w MSP. Idź do MovieTown i kliknij Filmy.

Jeśli kupiłem VIP w przeszłości i usunąłem użytkownika, czy otrzymam zwrot pieniędzy?

Niestety nie będziesz. Możesz skontaktować się z MSP, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji

Co jeśli mam już poziom 6?

Przypuszczam, że usterka nadal będzie działać, po prostu spróbuj bardziej. Jest jeszcze jedna rzecz zwana proxy Charlesa, ma hacki i nie blokuje cię. Dzięki temu możesz także glitchować gwiezdne monety i diamenty.

Jak uzyskać darmowe ubrania na MSP?

Jedyne darmowe ubrania, które możesz dostać, to zdobywanie poziomów lub jeśli inny użytkownik da ci prezent. Możesz spróbować skorzystać z witryny hakerskiej, ale jest to ryzykowne i może nie działać.

Dodaj komentarz